DeviceLock İsteğe Bağlı Modüller

DeviceLock Discovery

DeviceLock Discovery diğer DeviceLock DLP modüllerinden bağımsız olarak lisanslanır. DeviceLock Discovery her bir bilgisayar veya ağ aygıtı için lisanslanır.

Kurumun fikri mülkiyetini korumaak için çalışanların faaliyetlerini denetleme ve bilgisayar ağlarını yönetme durumunda istenmeyen içeriği bulmak için kullanılır.

OS X için DeviceLock Agent

Apple OS x bilgisayarlarda cihazları ve portları kontrol etmek isteyen mecvut DeviceLock kullanıcıları için kullanılır.

NetworkLock

Windows için geliştirilmiş isteğe bağlı alına bilecek Network modülüdür.

HTTP, FTP, SMTP, Telnet, IM, Web postası, Sosyal ağ gibi çeşitli ağ protokollerine veya servislerine son noktadan dosya aktarımlarını veya oturumları engelleme, izin verme, yönetme, denetleme ve / veya gölgeleme yeteneği eklemek için kullanılır.

DeviceLock Search Server

DeviceLock Enterprise Server tarafından toplanan denetim günlükleri ve / veya gölgeli dosyalar ile ilgili kayıtların adli aramalarını gerçekleştirmek için kullanılır.

DeviceLock enterprise Server'lardaki gerçek günlük giriş sayısına bağlı olarak, gerektiği kadar lisanslanır.

ContentLock

ContentLock DeviceLock ve/veya NetworkLock'a içerik duyarlı filtreleme eklemek isteyen yöneticiler için RegEx, anahtar kelime, dosya türü ve belge özellikleri filtreleme şablonlarını destekleyen bir eklenti yazılımıdır.

ContentLock kredi kartı numaralarını, sosyal güvenlik numaralarını, banka hesap numaralarını ve diğer bir çok türde içeriği tanıyabilir.

Ayrıca RegEx, Boole mantığı ve sayısal koşullandırma kullanarak özelleştirilmiş filtreleme kuralları oluşturulabilir.

DeviceLock EtherSensor

DeviceLock Agnet'ları uç noktalarda kullanmaya gerek kalmadan ağ olaylarını yakalama ve kaydetme, ayrıca binlerce internet servisinin mesajlarını ve dosyalarını toplamak isteyen mevcut DeviceLock kullanıcıları için EtherSensor opsiyonel bir ağ yerleşik sunucu modülüdür.

DeviceLock RSS feed