MindManager

Endüstri Lideri Zihin Haritalama ve Bilgi Görselleştirme 

MindManager, bireylerin, ekiplerin ve işletmelerin bilgiyi yakalama, işleme ve paylaşma biçimlerini basitleştirerek daha hızlı ve daha kolay çalışmasına yardımcı olur.

Yapılandırılmamış fikirleri ve verileri dinamik görsel zihin haritalarına, diyagramlarına vb. dönüştüren MindManager, insanlara zaman, iş ve dünya hakkında daha net bir anlayış ve daha fazla kontrol olanağı sağlar. Esnek ve sezgisel tasarımı, serbest formda düşünmeyi, akıcı organizasyonu ve bütüncül anlayışı destekler; platformlar arası işlevselliği ve sağlam entegrasyonları, daha akıcı ve kesintisiz bir iş deneyimi sağlar.

Her gün, MindManager kullanan 2 milyondan fazla küresel kullanıcı daha yaratıcı biçimde beyin fırtınası yapmakta, projeleri daha verimli planlamakta ve yürütmekte ve bilgiyi daha etkin olarak paylaşmaktadır.

Ağustos 2016'da Mindjet MindManager, Corel Corporation tarafından satın alındı.

Site Zihin Haritası

Siteyi Zihin Haritası İle İncele (11 MB)

Açılan yeni sayfada hücreler ve düğümlerden oluşan bir şema bulunmaktadır. Her bir düğüm yeni hücrelerin açılmasını sağlar. Düğüm üzerinde bulunan sembollerle içerik bilgisine ulaşabilirsiniz. İçerik bilgisi sağ tarafta metin olarak gösterilir.

Sol alt köşede bulunan Menü'den sunum yada standart kiplerini seçebilirsiniz. Hemen yanında bulunan mercek sembolünü seçip arayacağınız kelimeyi yazdığınızda ekranın sağında ilgili metinleri listeler.

Ekranın sağ tarafında bulunan "-" ve "+" seçenekleri ile haritayı büyütebilir yada küçültebilirsiniz.

Haritanın boş bir bölümünden tutarak kaydırabilirsiniz. 

İçe Aktarımlar

Doğru koşullar eski fikirleri yeni zirvelere taşıyabilir. Artık XMind ve FreeMind uygulamalarında yaratılan içeriği MindManager’ın sınıfının en iyi haritalama ve diyagramlama araçlarını kullanarak derinlemesine, anlam ve değerde yeni bir derece ile zenginleştirebilirsiniz. Projeler ileriye doğru hareket ettiğinde başarılı olurlar. Etiket Görünümü, bir projenin tamamlanma sürecindeki genel ilerleyişinin net bir resmini verir ve her bir görevi bu süreçte olduğu yerde ve zamanda tutmak için doğru değişiklikleri yapabilirsiniz.

Gelişmiş Menü Tasarımı

Elde doğru araçlara sahip olduğunuzda iş kolaylaşır ve sonuçlar daha iyi olur. Yeniden tasarlanan menümüz, her zamankinden daha açık, daha temiz ve daha kullanıcı dostu. Gereksiniminiz olan şeyleri aramak için daha az zaman harcayacaksınız ve istediğiniz şeyi hayal edip oluşturmak için daha fazla zamanınız olacaktır.

Simge Görünümü

Doğru bakış açısı her şeyi değiştirebilir. Popüler Öncelikli Görünümümüzü tüm 500'den fazla simgeyi içerecek şekilde geliştirdik ve tüm görünümleri daha esnek sıralama ve düzenleme seçenekleriyle geliştirdik. Böylece ihtiyacınız olan tam bilgiyi, istediğiniz anda daha kolay görebilir ve gösterebilirsiniz.

500'den çok yeni ve gelişmiş simgeler

Maksimum bilginin maksimum miktarda yer tutması gerekmez. Genişletilmiş ve gelişmiş simge kitaplığımız, herhangi bir konuya hızlıca çok miktarda görsel veri eklemenize olanak tanıyarak, anlam kazandıran ve tek bakışta harekete geçiren etkili iletişim olanakları yaratır.

Etiket Görünümü

Projeler ileriye doğru hareket ettiğinde başarılı olurlar. Etiket Görünümü, bir projenin tamamlanma sürecindeki genel ilerleyişinin net bir resmini verir ve her bir görevi bu süreçte olduğu yerde ve zamanda tutmak için doğru değişiklikleri yapabilirsiniz.

MindJet RSS feed