MindManager for Windows

Gelişmiş Menü Tasarımı

Elde doğru araçlara sahip olduğunuzda iş kolaylaşır ve sonuçlar daha iyi olur. Yeniden tasarlanan menümüz, her zamankinden daha açık, daha temiz ve daha kullanıcı dostu. Gereksiniminiz olan şeyleri aramak için daha az zaman harcayacaksınız ve istediğiniz şeyi hayal edip oluşturmak için daha fazla zamanınız olacaktır.

Simge Görünümü

Doğru bakış açısı her şeyi değiştirebilir. Popüler Öncelikli Görünümümüzü tüm 500'den fazla simgeyi içerecek şekilde geliştirdik ve tüm görünümleri daha esnek sıralama ve düzenleme seçenekleriyle geliştirdik. Böylece ihtiyacınız olan tam bilgiyi, istediğiniz anda daha kolay görebilir ve gösterebilirsiniz.

500'den çok yeni ve gelişmiş simgeler

Maksimum bilginin maksimum miktarda yer tutması gerekmez. Genişletilmiş ve gelişmiş simge kitaplığımız, herhangi bir konuya hızlıca çok miktarda görsel veri eklemenize olanak tanıyarak, anlam kazandıran ve tek bakışta harekete geçiren etkili iletişim olanakları yaratır.

Etiket Görünümü

Projeler ileriye doğru hareket ettiğinde başarılı olurlar. Etiket Görünümü, bir projenin tamamlanma sürecindeki genel ilerleyişinin net bir resmini verir ve her bir görevi bu süreçte olduğu yerde ve zamanda tutmak için doğru değişiklikleri yapabilirsiniz.

İçe Aktarımlar

Doğru koşullar eski fikirleri yeni zirvelere taşıyabilir. Artık XMind ve FreeMind uygulamalarında yaratılan içeriği MindManager’ın sınıfının en iyi haritalama ve diyagramlama araçlarını kullanarak derinlemesine, anlam ve değerde yeni bir derece ile zenginleştirebilirsiniz. Projeler ileriye doğru hareket ettiğinde başarılı olurlar. Etiket Görünümü, bir projenin tamamlanma sürecindeki genel ilerleyişinin net bir resmini verir ve her bir görevi bu süreçte olduğu yerde ve zamanda tutmak için doğru değişiklikleri yapabilirsiniz.

SmartRules

Koşullu biçimlendirme, haritalarınızın anlatabileceği hikayeleri değiştirir. Şimdi bir sonraki bölüm!. SmartRules ™, koşullu formatlamanın ötesine geçerek, gerçek konu verilerindeki değişiklikleri otomatik olarak tetiklemenizi sağlayan, tekrar eden görevleri azaltan ve haritaları, süreçlerinizi ve iş akışlarınızı basitçe temsil etmekten, bunları sürmeye ve dönüştürmenize olanak tanıyan bir şekilde genişletir.

MindJet RSS feed